siluetasclub.lt
Laimėjimai
Meniu 3


Sportinių šokių čempionatai

el.paštas

Lietuvos bei pasaulio sportinių  šokių čempionatai
Lietuvos bei pasaulio sportinių  šokių čempionatai
2016 Lietuvos ST pirmenybės, jauniai II E6:
2 vieta/ Povilas Kazakas - Indrė Merkelytė/ Siluetas

2014 Lietuvos LA pirmenybės, jaunimas+suaugę C (dalyvavo 27 poros):
2 vieta / Karolis Drungilas – Eva Borovik  / Siluetas
          
2014 Lietuvos 10 šokių čempionatas, jaunimas:
6 vieta / Karolis Drungilas – Eva Borovik    / Siluetas

2014 Atviras Vokietijos čempionatas, Adult Rising star (dalyvavo 293 poros):
43 vieta / Mantas Kirvelis – Viktorija Šeinker     / Siluetas

2013 Jaunimas LA grupė:
2 vieta / Mantas Kirvelis – Goda Šiugždinytė / Siluetas

2013 Pasaulio jaunimo LA čempionatas  Cheng Du (Kinija):
22 vieta

2013 U-21 LA pirmenybių nugalėtojai:
Mantas Kirvelis – Goda Šiugždinytė / Siluetas

2013 Jauniai II ST grupė:
4 vieta / Karolis Drungilas – Eva Borovik / Siluetas

2012 Jaunimas LA grupė:
1 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2012 Europos jaunimo LA čempionatas Štutgartas (Vokietija):
11 vieta/ Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova

2012 Jaunimas 10 šokių grupė:
3 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2012 Jauniai II ST grupė:
6 vieta / Karolis  Drungilas – Eva Borovik / Siluetas

2011 Jaunimas ST grupė:
7 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2011 Jaunimas LA grupė:
3 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2011 Pasaulio jaunimo LA čempionatas / Ostrava (Čekija):
18 vieta/ Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova

2011 Jaunimas 10 šokių grupė:
2 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2011 Europos jaunimo 10 šokių čempionatas Kistelek (Vengrija):
14 vieta/ Mantas Kirvelis - Svetlana Azarova

2011 Jauniai I ST grupė:
4 vieta / Karolis Petrošius – Marija Kožuhar / Siluetas – Tornado
5 vieta / Karolis Drungilas – Eva Borovik / Siluetas 
     
2010 Jaunimas LA grupė:
4 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2010 Jaunimas 10 šokių grupė:

5 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas

2009 Jauniai II ST grupė:
2  vieta / Jokūbas Laukaitis – Patricija Belousova / Siluetas – Tornado
4 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas – Tornado
6 vieta / Lukas Markevičius – Gabija Tuinaitė / Siluetas – Tornado

2009 Jauniai II LA grupė:
2 vieta / Jokūbas Laukaitis – Patricija Belousova / Siluetas – Tornado
4 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas – Tornado

2009 Jauniai II 10 šokių grupė:

2 vieta / Jokūbas Laukaitis – Patricija Belousova / Siluetas – Tornado
5 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas – Tornado

2009 Jauniai I grupė:
Lietuvos  čempionai ST, LA ir 10 šokių grupėse / Edvinas Belousov – Ieva Jasaitė / Siluetas – Tornado

2009 Jaunučiai II D grupė:
4 vieta / Karolis Petrošius – Marija Kožuhar / Siluetas – Tornado
5 vieta / Karolis Drungilas – Eva Borovik / Siluetas – Tornado

2008 Jauniai II LA grupė:

4 vieta / Jokūbas Laukaitis – Patricija Belousova / Siluetas – Tornado
7 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas – Tornado

2008 Jauniai II 10 šokių grupė:

6 vieta / Jokūbas Laukaitis – Patricija Belousova / Siluetas – Tornado            
7 vieta / Mantas Kirvelis – Svetlana Azarova / Siluetas – Tornado

2006 Jaunučiai II D grupė:
3 vieta / Mantas Kirvelis – Ieva Jasaitė / Siluetas

2005 Jauniai I grupė:
Lietuvos čempionai ST, LA ir 10 šokių grupėse / Simonas Stanevičius – Ieva Konopliovaitė / Siluetas

2004 Jauniai I 10 šokių grupė:

3 vieta / Simonas Stanevičius – Greta Zaveckaitė / Siluetas

2004 Jauniai I grupė:
ST / 2 vieta / Simonas Stanevičius – Greta Zaveckaitė / Siluetas
LA / 2 vieta / Simonas Stanevičius – Greta Zaveckaitė / Siluetas

    Į viršų    
Laimėjimai